دسته‌بندی نشده

گارانتی وخدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب

گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت ویرا تکنولوژی نوین

امروزه تمامی شرکت های تولید کننده محصولات در بازارهایی با رقابت بسیار فشرده سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارند تا در این رهگذر با عرضه محصولات خود نقش بیشتری در گرداندن چرخ صنعت آن داشته باشند .
در این راستا علاوه بر فعالیت های گسترده در راستای بهبود کیفیت محصولات ، ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش نیز امری اجتناب ناپذیر و ضروری می باشد . با توجه به پیچیدگی شرایط ارائه این خدمات و لزوم توجه در دقت و صحت انجام آن ها ، استفاده از دستورالعمل اجرایی آن یعنی خدمات گارانتی بسیار ضروری می باشد .

۱. تعریف گارانتی  – Guaranty

واژه  گارانتی  به مجموعه  تعهداتی  گفته  می شود که  تولید  کننده  در  قبال   وقوع  هرگونه  ایراد  ناشی از کیفیت  نامطلوب مواد  و یا فرآیند  نامناسب ساخت محصول  خود ، تحت شرایط و  زمان خاص ، جهت رفع آن  چه  از طریق تعمیر  و چه  از  طریق تعویض بر عهده می گیرد . در این حالت هزینه های تحمیل شده بر عهده تولید کننده محصول است .
-گارنتی شامل موارد زیر نمیباشد
موارد ناشی ازاستفاده نادرست از دستگاه.حمل ونقل نامناسب.نوسان ولتاژ.عدم سرویس های ادواری.انجام تعمیر.تنظیمات. تعویض قطعات توسط غیرازکارشناسان این شرکت.صدمات ناشی از سیل.آتش سوزی.زلزله.ضربه .تعویض تجهیزات جانبی ومصرفی

۲.تعریف وارانتی – Warranty

خدماتی که در دوره گارانتی به مشتری داده می شود در دوره وارانتی نیز وجود دارد و تنها تفاوت آن با گارانتی آن است که در دوره وارانتی هزینه برخی خدمات انجام شده توسط مشتری پرداخت می شود و در ازای آن مشتری می تواند از تخصص ، امکانات و اطمینان ازمحصول با کیفیت و دانش فنی آن مجموعه استفاده نماید .
تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت دارای گارانتی دو ساله و خدمات پس از فروش ده ساله می باشند .گارانتی دو ساله و خدمات پس از فروش ده ساله واقعی نشان از کیفیت کالا و اطمینان ما به محصولاتمان است .

شماره تماس : 02166864225-02166890181

موبایل : 09121150312- 09912507789

واتساپ : 09912507789-تلگرام : Viratechnologynovin@

اینستاگرام : viratec_vtn@آدرس ایمیل: info@viratechnologynovin.com


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *